Käivitus 2-way puldistKaugkäivita auto mootor suure raadiuse ja tagasisidega puldist

2way_remote_start

Antud mootorikäivituse komplektis on 1 suure raadiuse ja tagasisidega pult. Pultidest toimub nii auto distantskäivitus kui soovi korral ka keskluku juhtimine.

Originaalvõtit autosse ei jäeta, lahendus töötab koos tehaseimmobilaiseriga.

Puldid töötavad kahel suunal (2-Way) ehk signaali kohalejõudmisest annab pult heli ja valgussignaaliga märku. Pultide tööraadius on linnatingimustes ca 200m, linnast väljas rohkem.

Mootori töötamise aega saab seadistada 7-15-30min. Toetatud on nii bensiini, diisel kui hübriidmootoriga autod. Kui autol on peal originaal või järelturu alarm võtab moodul enne kaugkäivitust alarmi valvest maha (uksed jäävad lukku). Pultidest saab auto uksi avada-sulgeda ka töötava mootori korral. Igapäevaselt võib keskluku juhtimiseks kasutada ka auto enda pulte.

Talvel soojendab, suvel jahutab

Lisaks auto soojendamisele, saab kaugkäivitust palaval ajal edukalt kasutada ka auto jahutamiseks. Eelnevalt tuleks auto puhurid ja temperatuur seadistada vastavalt. Kui autol on fikseeritud asendiga istmesoojendused, saab ka need talvisel ajal eelnevalt sisse jätta. Mõningatel uutel autodel lülituvad istmesoojendused sisse automaatselt, sõltuvalt välistemperatuurist (autopoolne funktsioon).

Laeb ka akut

Töötava mootoriga generaator töötab ning toimub ka auto aku laadimine. See on oluline neile kel igapäevased sõidud on lühikesed. Nt. autonoomsed soojendusseadmed nagu Webasto ja Eberspäsher akut ei lae, vastupidi tarbivad voolu. Elektriga soojendid nagu Defa või Calix auto akut ei kurna aga vajavad auto kõrval elektripistikut.

Mis autodele?

Pakume antud lahendust põhiliselt USA, Jaapani ja Korea päritolu autodele:
Toyota, Lexus, Subaru, Mitsubishi, Hyundai, Kia, Jeep, Chrysler, Dodge, Chevrolet, Mazda, KIA, Suzuki, Ford, Opel, Volvo (al. 2011).

Hind sisaldab paigaldust – olenevalt autost kulub paigaldusele 4-7 tundi.

NB! Osadel automarkidel vaja lisa moodulit – lisab hinnale 70-100€!

    KOOD: AE-evoone-2way

    Hind: 590.00 

    Kogus:

    • Palun sisestage võimalikult täpsed andmed kui Te reg.numbrit ei tea.