CAN ImmobilaiserDigitaalne immobilaiser - CAN Firewall

CAN Immobilaiser

Tänapäeva kallima otsa sõidukeid on ühe keerulisem autoärandajate eest kaitsta. Eriti kui autol on originaalis “keyless” sisenemine ja võtmeta käivitus kuna “keyless” signaali leviraadiust pikendades on ka kõige kallimad sõidukid autovarastale lihtne saak.

Kõige tõhusam meetod ärandamise tõkestamiseks on lisaimmobilaiser ehk täiendav mootoriblokeering. Aga siin läheb asi keerulisemaks, nimelt uute keeruliste autode elektroonika ei võimalda enam turvalist (analoog)mootoriblokeeringut. Tekivad kõiksugu tõrked alates veakoodidest kuni auto aku tühjenemiseni (auto ei lähe “sleep’i”) – selle probleemi vastu on kõige tõhusam lahendus CAN immobilaiser.

CAN immobilaiser

Õnneks on ka nende autode jaoks nüüd lahendus olemas – Ampire CAN Firewall IMMO. See on imepisike moodul mis ühendatakse auto CAN võrku ning mis blokeerib mootori töö digitaalselt. Iga auto jaoks on olemas spetsiaalne tarkvara ja see ei allu auto enda elektroonika “lahti häkkimisele”.

Kaitse “keyless” võtmete kopeerimise vastu

Otsest kaitset kopeerimise vastu AMPIRE ei paku aga isegi kui autoärandajad saavad lahti auto uksed, ei saa nad autoga ära sõita. Mootor on blokeeritud kas koheselt või käiguasendi liigutamisel D peale või gaasipedaali vajutades (sõltub autost). Isegi kui vargad suudavad neutraliseerida originaalalarmi- ja immobilaiseri on AMPIRE CAN blokeering sellest sõltumatu.

“Nähtamatu”

Moodul on umbes väikese näpu suurune ja peidetakse autosse nii, et ka kogenud paigaldajal võtab selle leidmine 5-6h. CAN Immol ei ole ühtegi “nähtavat” osa, indikatsiooniks kasutatakse auto enda tulesid armatuuris ning välja lülitamiseks auto originaal nuppe. Üldiselt on kasutusel roolinupud ning need erinevad autode lõikes.

Lihtne kasutada

Mootoriblokeeringu välja lülitamiseks on 2 moodust:

  • PIN koodiga, kasutades nt auto roolinuppe. Koodi salvestate omale ise.
  • Mobiiliga – tulete autosse, telefon taskus (bluetooth sees) ja immobilaiser deaktiveerub (AMPIRE mobiiliäpp).

Mobiiliäpp

iOS’ile (peatselt ka Androidile) on saadaval tasuta mobiiliäpp millega saab telefoni Bluetooth kaudu AMPIRE’ga ära paaritada ning kui äpp taustal töötab (Bluetooth sees), toimib immobilaiseri väljalülitus automaatselt kui istute autosse – kuhugi ei pea vajutama.

Standard AMPIRE CAN immo võimaldab paaritada ühe telefoni korraga. Juhul kui teil on autol 2 kasutajat ning mõlemad soovivad telefoniga väljalülitust, tuleks valida  AMPIRE PRO mis võimaldab sidumist kahe telefoniga. Lisaks on PRO’l täiendav turvalisus mis on vajalik Lexus ja Toyota sõidukite puhul.
PRO versioon lisab hinnale 50€!

Paigaldusele kulub ca. 2-3 tundi.
Hind sisaldab paigaldust. 

    KOOD: AMP-CAN

    Hind: 390.00 

    Kogus:

    • Palun sisestage võimalikult täpsed andmed kui Te reg.numbrit ei tea.