Cheetah CH 339AH

cheetah

Erinevalt transponder tüüpi immobilaiseritest ei ole PIN-koodiga immobilaiseri puhul vaja karta ei transponderi kaotust, vargust ega koodi kopeerimist.  Piisab õige numbrikombinatsiooni teadmisest ja selle enda teada hoidmisest.

Koodi pikkus võib olla 1-5 numbrikohta, kuid pidage silmas, et mida pikem kood seda kauem kulub aega selle sisestamiseks. Arvestades, et süsteem blokeerub iga kolmanda vale koodi sisestamise järel, on ka 2-kohalise koodi ära arvamise tõenäeosus väike. Ebatõenäoline, et autovaras Teie koodi “ära arvamisega” üldse vaeva hakkab nägema. Koodi võite muidugi igal ajal muuta või kui laenate autot kolmandatele isikutele, lülitada immobillaiser selleks ajaks teenindusrežiimi.

Erinevalt enamlevinumatest PIN-koodi immobilaiseritest ei ole CH 339`l kohmakat sõrmistikku millele autos sobiva koha leidmine võib osutuda katsumuseks. Kuigi CH 339`l on kuni 5 PIN koodi numbrikohta, on tema sõrmistikul, mis on tõeliselt miniatuurne, kõigest 2 nuppu. Auto salongi välimust muudab see pisike sõrmistik minimaalselt ja loomulikult võib ta üldse silma alt eemale panna. Antud immobilaiserit saab juhtida ka auto originaallülititest.

NB! Hind sisaldab paigaldust.

  KOOD: CH-339AH

  Hind: 95.00 

  Kogus:

  Hind koos paigaldusega:: alates 350€

  Omadused:
  Miniatuurne PIN-koodi lugeja
  Koodi pikkus 1-5 numbrikohta
  2 käivitusblokeeringut (2x30AMP)
  Metallkorpus
  Teenindusrežiim
  PIN koodi muutmise funktsioon
  Markeeringuta juhtmed
  Kolme värviga LED märgutuli

  • Palun sisestage võimalikult täpsed andmed kui Te reg.numbrit ei tea.