Clarion CMD8

Peab vastu soolasele veele
Seda mudelit on kontrollitud ning see pakub parimat vee- ja soolakindlust. Kummitihendid ja sisseehitatud äravoolukanalid hoiavad vee seadmest eemal. Kui paneeli taha satub vett, aitab sisseehitatud lekkekaitse kaitsta sisemist vooluringi niiskuse, korrosiooni ja kopituse mõju eest.

USB-ga ühendatud iPhone®-i ja iPod®-i juhtimine valikulise juhtmega kaugjuhtimispuldiga
Olete kõigest eemal, aga ühendus iPodis ja iPhoneʼis oleva muusikaga jääb. Kasutage iPodi ja iPhoneʼiga kaasasolevat USB-kaablit ja ühendage seade allikseadme tagumise USB-sisendiga, et seadet täielikult juhtida, sealhulgas otsida žanri / albumi/ laulu pealkirja järgi.

Juhtige süsteemi igalt poolt
Clarioni uue veekindla juhtmega kaugjuhtimispuldiga on helisüsteemi juhtimine alati teie käeulatuses. Paigaldada saab kuni kolm. LCD-ga mudelitega saate isegi vaadata iPodis ja iPhoneʼis olevat muusikat ja läbi selle liikuda.

Ühilduvus CD/MP3/WMA-ga
Seadmesse sisseehitatud CD-mängija toetab mitmesuguseid kettaid, sh kodus salvestatud MP3-de ja WMA-dega CD-ROM-e ning tavalisi poest ostetud CD-sid. Tänu ühilduvusele eri vormingutega saab teie muusika kõlada.

Clarioni helitehnoloogiad tekitavad elevust
Clarioni ainulaadsed heli täiustavad tehnoloogiad on tegutsemiseks valmis. Beat EQ ekvalaiser optimeerib helivälja esitatavast muusikastiilist lähtudes, kasutades 3 sagedusega parameetrilist ekvalaiserit. Aastakümnete pikkune kogemus autode helitoodete valmistamises väljendub teile suurepärase helikogemuse pakkumises.

Beat EQ ekvalaiser heli kohandamiseks vastavalt kasutaja eelistustele
Peale 3 eelseadistatud ekvalaiseri näidisrežiimi (BASS BOOST (BASSIVÕIMENDUS), IMPACT (LÖÖK) ja EXCITE (ERGASTUS)) võimaldab Clarioni rütmiekvalaiser isegi vabalt kohandada iga näidisrežiimi madal-, kesk- ja kõrgsageduse riba taset ja ulatust. Sõltuvalt muusikažanrist saate heli vastavalt oma soovile häälestada, et saavutada täiuslikumat muusika kuulamise elamust.

Sisseehitatud kõrg- ja madalpääsufiltrid
Sisemiste kõrg- ja madalpääsufiltritega saab muusikat esitada täpselt nendel tasemetel, millel kuulamiseks see on loodud. Nautige madalsagedusi jõulisemalt ja kõrgsagedusi selgemalt.

  Hind: 349.00 

  Kogus:

  Tuuner:
  Sagedusalad
  FM: (MHz), 0,05 MHz samm: 87,5–108,0
  MW: (kHz), 9 kHz samm: 531–1602
  LW: (kHz), 3 kHz samm: 153–279
  FM-i tegelik tundlikkus (dB/jalg): 8
  FM 50 dB, tundlikkuse lävi (dB/jalg): 17
  FM, alternatiivkanali selektiivsus (dB): 60
  FM-i stereokanalite eraldusvõime 1 kHz juures (dB): 30
  FM-stereosageduse karakteristik ±3 dB juures (Hz): 30–15 000

  CD:
  Signaali/müra suhe (dB): 80
  Sageduskarakteristik (Hz): 20–20 000
  Dünaamiline vahemik (dB): 94
  Harmooniline moonutus (%): 0,03

  Heli:
  Võimsusväljund (DIN45324, +B = 14,4 V): 4 × 18 W

  Üldised andmed:
  Mõõtmed (L × K × S) (mm): 198 × 91 × 208
  Kaal (kg): 1,90
  Energiatarve: vähem kui 15 A
  Kõlari näivtakistus: 4 oomi (lubatud 4 kuni 8 oomi)

  • Palun sisestage võimalikult täpsed andmed kui Te reg.numbrit ei tea.