GSM Alarm Pandora Smart ProGSM GPS Alarm mootori eelsoojenduse ja bluetooth võimalustega

Pandora Smart Pro

Pandora Smart Pro on rohkem kui autoalarm – sel on kõige võimsam mikroprotsessor mida autoalarmis kunagi kasutatud: topelt CAN siinid, integreeritud GSMGPSja Bluetooth modem, 3-teljega liikumisandur, eraldi immo bypass port mis võimaldab auto originaal eelsoojenduse juhtimist ja mootori kaugkäivitust ka keeruliste algorütmidega autode puhul. See kõik on mahutatud ülipisikesse kesta ning kuna kõik komponendid on integreeritud trükkplaadile on tagatud seadme tõrgeteta töö ja madal voolutarve.

Pandora mobiiliäpp edastab auto kohta reaalinfot ning saadab autole käsklusi üle GSM data või Bluetooth’i.

GSM Alarm

Pandora Smart Pro ühildub autoga läbi CAN signaalide, lisaks on seadmel mõned analoogsisendid/väljundid + eraldi releemoodul tugevate väljunditega mootori kaugkäivituseks ja mootori blokeerimiseks (immo). Pandora lülitub valvesse nii auto originaal- kui Pandora puldist. Häire korral tuleb vastav teade mobiiliäppi, äpi kaudu saab autot ka teatud määral juhtida.

Pandora Smart Pro äpp

Mobiilirakendus on tasuta ning see on saadaval nii Apple iOS (Pandora Pro) kui Android (Pandora Online) platformile. Mobiiliäpi disain ja funktsionaalsus on juba täna tase omaette ning see täieneb pidevalt. Vaata videot äpi kasutamisest SIIT.

Eelsoojendusseadme juhtimine

Uumatel, eriti Saksa päritolu diislitel, on tihti tehasepoolt juba eelsoojendusseade (Webasto / Eberspächer) ning läbi Smart Pro on võimalik seda juhtida. Äpis tuleb “Start Engine” lihtsalt “Preheater” ikooniga asendada. Juhtimine toimub kas üle CAN’i või W-BUS’i (W-Bus puhul on vajalik täiendav lisamoodul). Järelpaigaldatud seadet saab juhtida ka analoogsignaaliga.

Auto GPS jälgimine

Trükkplaadile on intergreeritud ülitundlik GPS vastuvõtja mis võimaldab vaadata nii auto hetkeasukohta kui sõitude ajalugu (kui “tracking” on sisselülitatud). Äpis saab valida kolme kaardipõhja vahel (Yandex, Mapbox ja Google Maps). Pandora veebi (pandora-on.com) sisse logides saab genereerida ka detailse sõidupäeviku soovitud perioodi lõikes.

Immobilaiser

Pandora Smart Pro-d on võimalik kasutada ka kui immobilaiserit. Kui immobilaiseri funktsioon on aktiivne ehk autole on tehtud ka mootoriblokeering, saab autoga sõita ainult juhul kui Pandora pult on kaasas.

Puldid ja “Keyless-Go”

Komplektis olevad puldid juhivad ka kesklukku. Puldid saab häälestada ka Hands-Free režiimile ehk autole lähendes uksed avanevad ning autost eemaldudes sulguvad automaatselt, ilma et peaks kuhugi vajutama. Tänu bluetooth tehnoloogiale toimib funktsioon päris hästi, soovi korral saab nn “keyless puldi” teha ka mobiiltelefonist!

Bluetooth

Bluetooth 4.2 low-energy protokoll töötab väga stabiilselt ning tarbib vähe voolu mis on eriti oluline pultide puhul. Kõik juhtmevabad lisamoodulid (nt juhtmeta mootoriblokeeringu moodul) suhtlevad plokiga üle Bluetooth ühenduse, samuti saab nutiseadmes kasutada Bluetooth äppi autoga suhtlemiseks. Kui telefon on Pandora Blueooth’iga seotud, saab telefoni kasutada ka kui “keyless” pulti ehk telefoniga autole lähenedes avaneb kesklukk automaatselt.

Pandora BT äpp

Bluetooth äpp võimaldab teha kõike sama mis GSM äpp aga ilma GSM data ühenduseta. Näiteks olete maa-aluses parklas või metsas kus puudub korralik GSM levi või olete väljapool EU-d ega soovi GSM Roamingut kasutada – saate autot juhtida üle Bluetooth äpi (BT 4.0 tööraadius on kuni 50m, reaalne kasutus pigem kuni 30m).
UUS – Nüüd on Bluetooth funktsionaalsus ka Pandora Pro ja Pandora Online aplikatsioonis. Ehk kui GSM levi puudub, töötab süsteem automaatselt üle Bluetooth’i. Lisaks saab Bluetooth kaudu seadistada hands-free funktsiooni parameetreid.

Püsikulud

Nii Pandora äpp kui veebikeskonna kasutamine on tasuta. Ühe Pandora konto alla saab seadistada kuni 3 sõidukit. Ainus püsikulu on GSM andmeside. Soovitame kasutada M2M paketti mis olenevalt operaatorist maksab 1 – 2 € kuus ning sisaldab 30-100MB. Pandora kasutab 20-30MB kuus, poole rohkem kui GPS Tracking on sees. Seadmes on algselt sees Smart kõnekaart kus 1MB maksab 0.04 €. Näiteks salvestades pangas püsimakse  ~10 € iga 6 kuu tagant garanteerid, et kõnekaart töötab ja andemahtu on piisavalt (sama hind kehtib ka EU roamingus). Lühidalt – andmeside on soodne ja püsikulud on väga madalad.

Pandora konto ja seadme registreerimine

Kontot saab registreerida nii mobiliäpis kui Pandora veebis (www.pandora-on.com). Peale saadetud e-kirja kinnitamist, logi oma kasutajatunnusega sisse ning lisa auto kasutades infot Pandora koodikaadilt. Hoia koodikaart alles. Veebis on samuti võimalik autot juhtida, vaadata asukohta, eksportida sõidupäevik jpm. Vaata videot konto registreerimise ja auto lisamise kohta SIIT.

Paigaldus ja hind

Hind ja paigaldusele kuluv aeg sõltub sõidukist ja soovitud funktsioonidest. Üldjuhul jääb paigaldusele kuluv aeg 4-9 tunni sisse.

  KOOD: DXL-1920L-1

  Hind: 499.00 

  Kogus:

  Hind koos paigaldusega:: 650-990€

  • Palun sisestage võimalikult täpsed andmed kui Te reg.numbrit ei tea.
  • Kas hetkel käivitub auto võtmest keerates või nupule vajutades?