NEOLINE FLASH 2KMiniatuurne, võimekas ja funktsionaalne pardakaamera

Neoline FLASH 2K on suure jõudlusega armatuurkaamera, mis on loodud optimaalse selguse saavutamiseks oma 2K QUAD HD eraldusvõime ja HDR-tehnoloogiaga, tagades suurepärase videokvaliteedi isegi keerulistes valgustingimustes. Selle kompaktne disain, Wi-Fi-ühenduvus ja nutikad funktsioonid, nagu parkimisrežiim ja G-andur, muudavad selle liiklusohutuse tagamiseks oluliseks tööriistaks, pakkudes sujuvat salvestamist ja turvalist salvestusruumi, et tagada meelerahu iga reisi ajal.

Wi-Fi APP

Vaikimisi parool: 1234567890

 

Tehnilised andmed
Video eraldusvõime: 2560×1440 (30 kaadrit sekundis) koos HDR-iga
Vaatenurk: 140°
Ava: F1,7
Ekraan: 1,47 tolli, IPS
Sisu juhtimine WiFi kaudu (rakendus)
Videosalvestuse formaat: .TS
Loopsalvestus
MicroSD kuni 256 GB (klass 10)
Säilitustemperatuur -20˚ kuni + 70˚
Töötemperatuur -10˚ kuni + 60˚
Sisendpinge: DC 5V, 250mAh
Mõõdud: 90x50x35 mm
Kaal: 95 g

 

KÕRGDETAILNE 2K QUAD HD PILDI SALVESTAMINE
Suurepärane videokvaliteet oma kõrge eraldusvõimega 2560 × 1440 pikslit. Neoline FLASH 2K sobib ideaalselt neile, kes soovivad igas kaadris maksimaalset eraldusvõimet.
PREMIUM OBJEKTIIV
Multiobjektiivil on uskumatult kõrge ava F/1,7, mis võimaldab koguda rohkem valgust ja täiustada oluliselt kaadri tumedaid alasid. See on eriti oluline öösel või halva nähtavuse korral sõites.
LAI FILMIMISNURK
Objektiivi lai 140° vaatenurk võimaldab jäädvustada kaadrisse rohkem teekeskkonda ilma olulisi detaile jätmata. Neoline FLASH 2K jäädvustab kuni neli sõidurada ja teeäärt.
PARKIMISREŽIIM

Neoline FLASH 2K lülitub automaatselt parkimisrežiimi, kui mootor on välja lülitatud. Kaitse vandaalide ja kogenematute juhtide eest. Alustab automaatselt salvestamist, kui löögiandur (G-Sensor) rakendub või kui auto ees tuvastatakse liikumine.

Selle funktsiooni toimimiseks tuleb Neoline FLASH 2K ühendada sõiduki toiteallikaga – kaitsmeplokiga.

SUURE MAHTUVUSEGA MÄLUKAARDI LISAMISE VÕIMALUS
Kuni 256 GB mälukaardi toega on võimalik salvestada videofaile kogukestusega umbes kaks päeva.
KÕRGE DÜNAAMILINE VALIK
Neoline FLASH 2K sisaldab suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogiat. See aitab jäädvustada üksikasjalikku pilti, kui valgus järsku muutub. Näiteks kui sõidate vastu eredat päikest, tunnelisse sisenedes/väljudes või öösel, kui esituled põlevad.
WI-FI NUTITELEFONI ÜHENDUS
Vaadake videoid kohe ja hallake oma nutitelefonis olevaid faile Road Video mobiilirakenduse kaudu. See aitab kiiresti mõista liiklusõnnetuse või vaidlusaluse olukorra asjaolusid. Vajalikud failid saate oma nutitelefoni alla laadida ja neid YouTube’is jagada või Messengeri kaudu saata.
G-SENSOR

Kui löögiandur (G-Sensor) käivitub, lukustab Neoline FLASH 2K automaatselt ja kaitseb viimast videofaili kustutamise eest. Võid alati kindel olla, et tähtis hetk päästetakse.

VIDEOFAILIDE OHUTU SÄILITAMINE
TS video failivorming – 100% salvestatud videotest salvestatakse turvaliselt mälukaardile. Kui Neoline FLASH 2K äkitselt salvestamise lõpetab, salvestatakse kogu salvestatud materjal 100%.
TIME-LAPSE FUNKTSIOON
Kiirem videosalvestus madalama kaadrisagedusega. Mugav lahendus mälukaardil ruumi säästmiseks ja kuni 10 päeva pideva video salvestamiseks.Selle funktsiooni toimimiseks tuleb Neoline FLASH 2K ühendada sõiduki toiteallikaga – kaitsmeplokiga – ja aktiveerida parkimisrežiim mobiilirakenduse kaudu.
    KOOD: FLASH_2K

    Hind: 85.00 

    Kogus:

    • Palun sisestage võimalikult täpsed andmed kui Te reg.numbrit ei tea.