AP900 analog

Liteon AP900 on elektrooniline püsikiirushoidja mis on mõeldud ilma gaasitrossita masinatele (pea kõik uuemad autod). Mehhaaniline ajam puudub – kiirust juhitakse reostaadiga.

AP900 töötab auto analoogsignaalidega (ACC, pidur, sidur, kiirussignaal analoog kujul). Kui autos on kasutusel CAN signaalid oleks mõistlik kasutada CAN signaalidega töötavat mudelit AP900Ci (lihtsustab paigaldust oluliselt).

Püsikiirushoidja komplekt koosneb kolmest detailist:

1 – Põhimoodul
2 – Juhtmoodul kust kiirust juhtida
3 – Margikohane juhtmesari

Kõik juhtmoodulid täidavad samu funktsioone aga nende kuju on erinev. Vastavalt auto interjöörile ja eelistustele tuleks valida sobiv juhtmoodul.

CM-21 on juhtmevaba (signaal läbi infrapuna) ning kinnitub roolile (nupud jäävad nö pöidla alla). CM-35 on kahe püsimäluga neljas suunas liikuv juhthoob, mis kinnitatakse auto roolisamba külge. Hoova otstes asuvad kaks lisalülitit mille alla saab salvestada kiirused (nt nupp1 – 50km/h, nupp2 – 90km/h), mis jäävad seadme püsimällu.

Margikohane T-juhtmesari ühendatakse AP900Ci mooduli ja auto gaasipedaali vahele kasutades Plug & Play ühendust (mudelipõhised pistikud). Manuaalkäigukastiga auto puhul võib vahel olla vajalik ka siduripedaaliandur.

    KOOD: AP900

    Hind: 325.00 

    Kogus:

    • Palun sisestage võimalikult täpsed andmed kui Te reg.numbrit ei tea.