Carplay / Android Auto moodulTelefoni rakendused auto ekraanil juhtmevabalt!

Oled soetanud auto aga sel ei ole CarPlay ega Android Auto võimalust? Me saame Sind aidata – pakume enamikele levinud Saksa masinatele interface mooduleid mille abil tekib originaalekraanile CarPlay ja Android Auto funktsionaalsus, täpselt nii nagu originaalis. Ampire moodul kuvab Sinu telefoni sisu auto ekraanile nii juhtmega kui juhtmevabalt!

Telefoni rakendused auto ekraanil!

See tähendab, et saad kasutada nutitelefoni rakendusi, mis on toetatud Apple Carplay ja Android Auto poolt (nt Waze, Spotify, Google Maps jne).
Telefoni sisu saab juhtida ka auto enda nuppude, konsooli või puutetundliku ekraani abil, see oleneb autost.

Juhtmevaba!

Lisaks juhtmega ühendusele toetab moodul ka juhtmevaba ühendust mis vähemalt Apple puhul on väga sujuv ja viiteta (al. iPhone 7, iOS14). Androidi puhul oleneb telefonist (al. Android 11). Loomulikult saab kasutada ka tavalist juhtmega ühendust, siis toimib alati ka telefoni laadimine samal ajal.

Häälkäsklused

Turvaliseks liiklemiseks lisanduvad ka “Hey Siri” ja “OK Google” hääljuhtimine kaasasoleva mikrofoni abil, et kõik kõned oleksid puhta heliga. Sisseehitatud heli DSP ekvalaiser, millega saad detailselt valida endale just meeldiva heli seade erinevateks olukordadeks ning analoog heli väljund (AUX).

Waze auto ekraanil

Reaalajas liiklusinfot edastavad, patrullide ja ummikute eest hoiatavad rakendused nagu Waze töötavad nüüd auto enda ekraanil. Muidugi saab kasutada ka Maps/Google Maps  või mõne kolmanda osapoole navigatsiooni rakendust. Nii on navigatsiooni kaardid alati uuendatud mida ei saa öelda auto enda navigatsiooni kaartide kohta. Ka muusika taasesitamine auto ekraanil koos visuaalse aspektiga on ilusam, mugavam ja turvalisem kui telefonis scrollides –  Spotify, Apple Music, Amazon Prime’i jt rakendused

Auto originaal funktsioonid säilivad

Kõik see mida auto ise originaalis ekraanile kuvab, säilib. CarPlay/Android Auto režiimis tuleb arvestada, et juhtides telefoni sisu auto originaalnuppudest (iDrive, MMI, Comand jne), tuleks eelnevalt originaalmenüüst valida võimalikult neutraalne sisend (nt AUX), muidu seadistate paralleelselt ka autot ennast.

Sisend parkimiskaamerale

Kui Sinu autol tagurduskaamera puudub, lahendab antud interface ka selle probleemi. Kaamera lisamine ei ole kulukas, kõige suurem kulu on tavaliliselt interface moodul aga see on siin juba olemas ehk saad kaks ühes – CarPlay /Android Auto mooduli ja tagurduskaamera interface’i. Vaata kaameraid siit.

Vaata filme USB’lt

Lisaks on olemas ka USB sisend, millega saad vaadata filme ja kuulata muusikat otse mälupulgalt või kõvakettalt, kui telefon ei ole käepärast.

 

NB! Moodul sobib mitmetele erinevatele automarkidele.

Toetatud on: Audi, Bentley, BMW, Dodge, Ford, Jaguar, Jeep, Land Rover, Lexus, Maserati, Mercedes-Benz, Mini, Porsche, Seat, Škoda ja Volkswagen

Täpsema sobivuse ja hinna saamiseks palume teha päring enda auto kohta.

Sobivustabel

 

Hinnavahemik:: 649€ - 999€

  • Palun sisestage võimalikult täpsed andmed kui Te reg.numbrit ei tea.