Käivitus originaalpuldistKaugkäivita auto vajutades puldil 3xLOCK

Käivitus puldist

Olenevalt auto margist – mudelist on autot võimalik kaugkäivitada auto enda puldist, vajutades 3 korda uste lukustuse nuppu. Võtit ega transponderit autosse ei jäeta, lahendus töötab koos tehaseimmo ja alarmiga.
Kui auto püsib enamuse ajast puldi leviraadiuses, on auto eelsoojendus kaugkäivituse näol kõige mugavam ja soodsam viis auto enne sõitu üles soendada.

Mootori töötamise aeg bensiinimootoritel on 15min, diiselmootori puhul 30min (saab paigalduse käigus muuta). Saab paigaldada ka hübriidmootoriga autodele. Kui autol on peal originaal või järelturu alarm, võtab moodul enne kaugkäivitust alarmi valvest maha (uksed jäävad lukku). Enamike autode puhul saab kaugkäivitatud autot puldist ka seisma jätta, samuti avada puldist uksed.

Talvel soojendab, suvel jahutab

Lisaks auto soojendamisele, saab kaugkäivitust palaval ajal edukalt kasutada ka auto jahutamiseks. Eelnevalt tuleks auto puhurid ja temperatuur seadistada vastavalt. Kui autol on fikseeritud asendiga istmesoojendused, saab ka need talvisel ajal eelnevalt sisse jätta. Mõningatel uutel autodel lülituvad istmesoojendused sisse automaatselt, sõltuvalt välistemperatuurist (autopoolne funktsioon).

Laeb ka akut

Töötava mootoriga generaator töötab ning toimub ka auto aku laadimine. See on oluline neile kel igapäevased sõidud on lühikesed. Nt. autonoomsed soojendusseadmed nagu Webasto ja Eberspäsher akut ei lae, vastupidi tarbivad voolu. Elektriga soojendid nagu Defa või Calix auto akut ei kurna aga vajavad auto kõrval elektripistikut.

Millistele autodele?

Erinevatele autodele on erinavad lahendused ja sellest sõltub ka lõplik hind. Laias laastus ei saa kaugäivitust pakkuda ainult viimase generatsiooni Saksa päritolu masinatele. Edastades alloleva vormi kaudu meile auto andmed, saadame konkreetse pakkumise Teie autole!

Mercedes-Benz mudelitele on eraldi toode – vaata siit.

Saab paigaldada nii automaat- kui manuaalkäigukastiga autodele (“käik-sees” autot käivitada ei ole võimalik).

Paigaldus

Antud lahenduse teostamiseks kasutame erinevate tooteid ja nende kombinatsioone.
Just Teie autole sobiva optimaalse lahenduse leidmiseks, palume Teil teha “kiirpäring”.
Paigaldusele kulub ca. 3-6 tundi.

  • Võimalikud lisad:

    • 0 €
    • 0 €
    • 0 €
KOOD: AE-EVO

Hind: 290.00 

Kogus:

Hind koos paigaldusega: 390-650€

  • Palun sisestage võimalikult täpsed andmed kui Te reg.numbrit ei tea.
  • Kas hetkel käivitub auto võtmest keerates või nupule vajutades?