Käivitus telefoniga Pandora Smart v3GSM GPS Alarm mootori eelsoojenduse ja bluetooth võimalustega

Pandora Smart v3

Smart v3 on rohkem kui autoalarm – sel on kõige võimsam mikroprotsessor mida autoalarmis kunagi kasutatud: topelt CAN siinid, integreeritud GSM, GPS ja , 3-teljega liikumisandur, eraldi immo bypass port mis võimaldab auto originaal eelsoojenduse juhtimist ja mootori kaugkäivitust ka keeruliste algorütmidega autode puhul. See kõik on mahutatud ülipisikesse kesta ning kuna kõik komponendid on integreeritud trükkplaadile on tagatud seadme tõrgeteta töö ja madal voolutarve.

Pandora mobiiliäpp edastab auto kohta reaalinfot ning saadab autole käsklusi üle GSM data või Bluetooth’i.

Pandora GSM GPS Alarm

Pandora ühildub autoga läbi CAN signaalide, lisaks on seadmel mõned analoogsisendid/väljundid + eraldi releemoodul tugevate väljunditega mootori kaugkäivituseks ja mootori blokeerimiseks (immo). Pandora lülitub valvesse nii auto originaal- kui Pandora kiibist. Häire korral tuleb vastav teade mobiiliäppi, äpi kaudu saab autot ka teatud määral juhtida.

Pandora äpp

Mobiilirakendus Pandora Connect on tasuta ning see on saadaval nii Apple iOS kui Android platformile. Connect on Pandoral uus äpp mida veel täiustatakse.  Vaata videot äpi kasutamisest SIIT.

Auto mootori kaugkäivitus

Kaugkäivitus on võimalik paigaldada enamikele autodele. Viimase generatsiooni Saksa päritolu masinatel tuleb auto immobilaiserist möödumiseks loovutada üks võti (immo chip) autosse, enamikel teistel masinatel suudab Pandora teha immo data bypass’i. Teatud autode puhul on vajalik täiendav bypass moodul. Mõlemal juhul jääb auto originaalimmobilaiser alles aga ei sega kaugkäivitust.

Mootori kaugkäivitus ei tõsta auto vargusriski – ilma originaalvõtmeta ära ei saa sõita. Uksed jäävad lukku, alarm on valves, rool on lukus ning vajutades pidurit ilma, et originaalvõti oleks kaasas, mootor seiskub. Saab paigaldada ka manuaal käigukastiga autodele (käik-sees auto käivitamine on välistatud). Vaata kuidas see toimib manuaalkäigukastiga autol. Äpp võimaldab kaugkäivitust ka automatiseerida. Talvel soojendab, suvel jahutab.

Eelsoojendusseadme “Webasto / Eberspächer” juhtimine

Uumatel, eriti Saksa päritolu diislitel, on tihti tehasepoolt juba eelsoojendusseade (Webasto / Eberspächer) ning läbi Smart Pro on võimalik seda juhtida. Äpis tuleb “Start Engine” lihtsalt “Preheater” ikooniga asendada. Juhtimine toimub kas üle CAN’i või W-BUS’i (W-Bus puhul on vajalik täiendav lisamoodul). Järelpaigaldatud seadet saab juhtida ka analoogsignaaliga.

Auto GPS jälgimine

Trükkplaadile on intergreeritud ülitundlik GPS vastuvõtja mis võimaldab vaadata nii auto hetkeasukohta kui sõitude ajalugu (kui “tracking” on sisselülitatud). Äpis saab valida kolme kaardipõhja vahel (Yandex, Mapbox ja Google Maps). Pandora veebi (pandora-on.com) sisse logides saab genereerida ka detailse sõidupäeviku soovitud perioodi lõikes.

Immobilaiser

Kui immobilaiseri funktsioon on aktiivne ehk autole on tehtud ka mootoriblokeering, saab autoga sõita ainult juhul kui Pandora pult on kaasas. Täiendab mootoriblokeering on ka tõhus kaitse auto keyless võtmete leviraadiuse pikendamise vastu (meetod mille abil täna on väga lihtne kõiki smart-entry süsteemiga autosid ärandada)

Puldid ja “Keyless-Go”

Enamus autodel juhivad komplektis olevad puldid ka kesklukku. Puldid saab häälestada ka keyless režiimile ehk autole lähendes uksed avanevad ning autost eemaldudes sulguvad automaatselt, ilma et peaks kuhugi vajutama. Tänu bluetooth tehnoloogiale toimib funktsioon päris hästi, soovi korral saab nn “keyless puldi” teha ka mobiiltelefonist! Vaata kuidas see toimib.

Kiire ja tulevikukindel – 4G

Enamus M2M seadmeid töötab täna endiselt 2G võrgus kuid viimasel ajal näeme, et 2G võrk on kohati ülekoormatud. Pandora Smart  v3 töötab lisaks 2G võrgule ja 3G ja 4G võrgus mis teeb temast kiire andmeühendusega ja tulevikukindla seadme.

Püsikulud

Nii Pandora äpp kui veebikeskonna kasutamine on tasuta. Ainus püsikulu on GSM andmeside. Pandora tarbib kuus maksimaalselt 50MB.
Meie komplektis on kaasas “Super” kõnekaart  mille püsikulud on 3€/kuus. Kuid võimalik paigaldada kõigi operaatorite nii lepinguga kaart kui ka kõnekaart.
Lühidalt – andmeside on soodne ja püsikulud on väga madalad.

Pandora konto ja seadme registreerimine

Kontot saab registreerida nii mobiliäpis kui Pandora veebis (www.pandora-on.com). Peale saadetud e-kirja kinnitamist, logi oma kasutajatunnusega sisse ning lisa auto kasutades infot Pandora koodikaadilt. Hoia koodikaart alles. Veebis on samuti võimalik autot juhtida, vaadata asukohta, eksportida sõidupäevik jpm.

Ühilduvus, paigaldus ja hind

Hind on verieeruv kuna osadel auto markidel/mudelitel (BMW, Mercedes-Benz, VW jne.) võib vaja minna lisa mooduleid, et süsteem tööle saada!
Hind sõltub ka soovitud funktsionaalsusest ja lisadest.
Kindlasti tuleb ka arvestada, et kõikidel autodel ei ole võimalik kõik seadme funktsioone kasutada – peamine eesmärk on auto distantsilt käivitamine.

Täpse hinnapakkumise tegemiseks, palun edastage võimalikult täpsed auto andmed ja ka funktsionaalsus mida süsteemilt soovite.

  KOOD: DXL-1920L

  Hind: 499.00 

  Kogus:

  Hind koos paigaldusega: 790-1290€

  • Palun sisestage võimalikult täpsed andmed kui Te reg.numbrit ei tea.
  • Kas hetkel käivitub auto võtmest keerates või nupule vajutades?