Pandora ImmoMugav ja turvaline üle õhu töötav immobiliaser

Pandora Immo

Pandora Immo on kõrgetasemelise elektroonikaga varustatud immobilaiser, mille topeltdialoogiga krüpteeringut peetakse kõige turvalisemaks “üle õhu” levivaks lahenduseks.

Keerulisele tehnoloogiale vaatamata on seadme igapäevane kasutamine mugav – minnes autoga sõitma peab immobilaiseri saatja ehk kiip olema taskus, ei mingeid üleliigseid liigutusi!

Kiip

Pandora kiip on pisike ja töötab patareitoitel (CR2032). Tänu Bluetooth ühendusele on ka kiibi voolutarve madal, lisaks on puldis liikumisandur ehk kui pult seisab paigal ei tarbi pult eriti midagi. Patarei tööiga sõltub seega kasutajast (keskmiselt 1 aasta), tühjenevast patareist annab summeri helisignaal aegsasti märku. Samuti näeb patarei pinget mobiiliäpist.

Kaitseb ka auto puldi “signaali pikendamise” vastu

Enamus uusi sõidukeid müüakse täna koos keyless ehk võtmeta sisenemisega mis on väga mugav aga kahjuks ka väga ebaturvaline funktsioon. Autovarastel on seadmed mis pikendavad puldi leviraadiust, “söödavad” autole signaali ette, avavad uksed ning sõidavad lihtsalt minema. Selle kaitseks hoiavad inimesed pulte seifis, külmkapis või spetsiaalsetes kottides millest signaal läbi ei kiirga aga siis ei tööta ka võtmeta sisenemine. Immobilaiseri näol on autos täiendav (autonoomne) mootoriblokeering mis ei lase autol käivituda ka siis kui puldi leviraadiust on pikendatud. Pandora Immo kiip töötab topeltdialoogi põhimõttel ega allu signaali pikendamisega seotud manipuleerimisele.

Mobiiliäpp

Enamikel on taskus Apple või Android nutitelefon ning tõmmates tasuta Pandect BT nimelise mobiiliäpi tõstad seadme kasutuskogemust oluliselt (telefonis peab olema Bluetooth al. 4.0). Äpi kaudu näeb nii auto aku kui pultide patareipinget ning saab muuta kõiki immo seadistusi.

Hädaabiväljalülitus PIN koodi või mobiili abil

Kui immobilaiseri kiip on kadunud, vigastatud või patarei tühi, saab PIN koodi abil lülitada immo teenindusreziimi kus mootoriblokeering ei rakendu. Selleks on 2 võimalust – sisestades PIN koodi auto süüdet sisse/välja lülitades või mugavam variant – mobiiliäpist. Eelnevalt peab mobiil olema seadmega seotud ehk registreeritud, täpsem info juhendist või videolingist alal.

Sobib koos kaugkäivitusega

Pandora Immo on tehaseseades aktiveeritud liikumisanduriga mis võimaldab mootorit ilma kiibi olemasoluta küll käivitada kuid liikumise tuvastades auto seiskub. Selline lahendus sobib hästi kui paigaldate mootori kaugkäivituse.

Komplektis: Blokeeringu moodul, 2 pulti koos patareidega, nahkkott, juhendid
NB! Hind sisaldab paigaldust ühe blokeeringuga.

    Hind: 199.00 

    Kogus:

    Hind koos paigaldusega: alates 450€

    • Palun sisestage võimalikult täpsed andmed kui Te reg.numbrit ei tea.